Najnowsze wpisy

NOWA INWESTYCJA – MIESZKANIA I APARTAMENTY „NOWY SIKORNIK” GLIWICE

OSIEDLE „NOWY SIKORNIK” GLIWICE

BEZ PROWIZJI! – BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkania oraz apartamenty zlokalizowane na osiedlu „Nowy Sikornik”. Osiedle usytuowane jest 3 km od gliwickiego Rynku, z doskonałym dojazdem do centrum, autostrad A4 oraz A1, a także Drogowej Trasy Średnicowej. Na osiedlu powstanie 17 budynków, w których zlokalizowanych będzie ok. 800 mieszkań. W planie zagospodarowania uwzględniono punkty handlowe oraz usługowe, m.in. sklepy, przedszkole, itp. Wokół budynków zostaną wykonane elementy małej architektury, place zabaw, tereny zielone do rekreacji oraz nasadzenia zaprojektowane i wykonane przez profesjonalną firmę ogrodniczą. Teren osiedla będzie całkowicie ogrodzony, a mieszkańcy będą posiadali indywidualne piloty do bram wjazdowych.

W pierwszym etapie powstanie budynek „C”, w którym zlokalizowanych jest 18 apartamentów  oraz budynek „B”, w którym znajduje się 61 mieszkań. W budynkach zaplanowano garaże podziemne oraz komórki lokatorskie. Oba budynki wyposażone będą w nowoczesne windy łączące wszystkie kondygnacje. Wszystkie mieszkania zlokalizowane na parterach budynków będą posiadały indywidualne tarasy wraz z ogródkami do wyłącznie dyspozycji ich właścicieli. Na ostatniej kondygnacji budynku „C” zaprojektowano ekskluzywne dwupoziomowe apartamenty z makro tarasami na poziomie antresoli, a w budynkach „B” i „A” mieszkania na kondygnacjach 5 i 6 z loggiami i indywidualnymi tarasami, co niewątpliwie daje możliwość oryginalnej ich aranżacji oraz czyni je unikatowymi.

Lokale posiadają powierzchnię od 28 do 101 m2 i składają się z 1 do 4 pokoi. Apartamenty oraz mieszkania wykańczane są w standardzie deweloperskim, tj. stolarka okienna i drzwiowa, instalacje wewnętrzne wraz z grzejnikami, tynki i wylewki, a także wykończone balkony/tarasy. Ogrzewanie oraz ciepła woda centralne miejskie.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu:
512 026 766 Anna Otręba
515 278 022 Anna Dudała

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ORAZ OGLĄDANIA LOKALI

 

  1. NOWA INWESTYCJA – MIKROAPARTEMENTY ROYAL SMALL STUDIOS GLIWICE UL.PSZCZYŃSKA Komentowanie nie jest możliwe
  2. Nowa ,,Taryfa dla ciepła” Komentowanie nie jest możliwe
  3. Nowy Statut Komentowanie nie jest możliwe
  4. Nowe przepisy o ochronie danych osobowych (,,RODO”) Komentowanie nie jest możliwe
  5. Ogłoszenie Komentowanie nie jest możliwe
  6. Ogłoszenie Komentowanie nie jest możliwe
  7. Walne Zgromadzenie 2018 Komentowanie nie jest możliwe
  8. E-KARTOTEKA Komentowanie nie jest możliwe
  9. Konkurs na stanowisko Głównego Księgowego-Członka Zarządu Komentowanie nie jest możliwe