NOWA INWESTYCJA – MIKROAPARTEMENTY ROYAL SMALL STUDIOS GLIWICE UL.PSZCZYŃSKA

MIKROAPARTEMENTY ROYAL SMALL STUDIOS GLIWICE

Biuro sprzedaży w Spółdzielni Mieszkaniowej przy Politechnice Śląskiej 

Oferujemy Państwu nowoczesne i luksusowe mikroapartamenty o powierzchni od
15,28 m2 do 24,79 m2. Wszystkie apartamenty posiadają balkony o powierzchniach od 3,5 m2 do 16 m2 lub ogródki z tarasami. Każdy apartament składa się  z 1 lub 2 pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki. Lokale są funkcjonalne oraz ergonomiczne.

Budynek usytuowany jest w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej i graniczy bezpośrednio z Politechniką Śląską. W budynku znajdować się będzie 158 lokali mieszkalnych oraz 3 lokale użytkowe zlokalizowane na parterze budynku. Apartamentowiec wyposażony będzie w recepcję, dwie windy, garaż podziemny, w którym znajduje się 35 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. Części wspólne budynku wykończone zostaną z dbałością o szczegóły i komfort użytkowników. Do dyspozycji właścicieli lokali bądź najemców pozostawać będą wspólne pralnio-suszarnie, kosiarki, grille, odkurzacze.

W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy (naprzeciw powstanie Kaufland), punkty gastronomiczne i usługowe, takie jak: Mrowisko, kompleks sportowy na Jasnej,  SmartGym, stacja ORLEN. Do ścisłego centrum miasta można dojechać autobusem (przystanek przy budynku), jak również przejść się spacerem. Spacer zajmuje 10-15 minut. Lokalizacja budynku zapewnia doskonały dojazd do autostrad A1 i A4 oraz DTŚ.

Dzięki swej lokalizacji oraz niskiej cenie zakupu inwestycja jest doskonałym rozwiązaniem dla inwestorów, studentów, pracowników naukowych, młodych ludzi rozpoczynających karierę zawodową oraz turystów korzystających z najmu krótkoterminowego.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu:
512 026 766 Anna Piękoś
515 278 022 Anna Bieniasz

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ORAZ OGLĄDANIA LOKALI

Wybrane oferty lokali: